2 Yıllık Web Tasarımı ve Kodlama Puanları ve Sıralama

2020-2019-2018 2 yıllık Web Tasarımı ve Kodlama taban puanları ve başarı sıralaması bilgilerini aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz. Tabloda ki taban puanları ve başarı sıralaması başlıklarının altında yer alan çizgi “—” işareti olan üniversiteler, kontenjanın dolmadığını ve tercih yapan herkesin o üniversiteye yerleştiğini gösteriyor. Bundan dolayı herhangi bir başarı sıralaması ve taban puanı gösterilemiyor.

Bu bölüm 2 yıllık önlisans bölümü olduğu için sadece üniversiteye giriş 1. sınavı olan Temel Yetenek Testi (TYT) ile öğrenci alıyor. Bu bölümü istiyorsanız sadece ilk sınav olan TYT sınavına girmeniz yeterli.

Not: Tablo üniversite baş harflerine göre sıralanmıştır.

2 Yıllık Web Tasarımı ve Kodlama Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2019-tyt-web-tasarimi-ve-kodlama.png (519×160)

 

2 Yıllık Web Tasarımı ve Kodlama Açıköğretim Net Sayıları

2019-net-tyt-web-tasarimi-ve-kodlama-ao.png (519×144)

 

Devlet Web Tasarımı ve Kodlama için kaç net gerekir? Devlet üniversitesi Web Tasarımı ve Kodlama için kaç net gerekiyor? Özel Web Tasarımı ve Kodlama için kaç net gerekir? Özel üniversite Web Tasarımı ve Kodlama için kaç net yapmak gerekiyor? Devlet üniversitesi net sayıları, özel üniversitesi net sayıları.

2021, 2020, 2019 Web Tasarımı ve Kodlama taban puanları, Web Tasarımı ve Kodlama başarı sıralaması 2019, 2020. Yks yüksek öğretime geçiş sınavı taban puanları ve başarı sıralaması.