2 Yıllık Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği Puanları ve Sıralama

2020-2019-2018 2 yıllık Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği taban puanları ve başarı sıralaması bilgilerini aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz. Tabloda ki taban puanları ve başarı sıralaması başlıklarının altında yer alan çizgi “—” işareti olan üniversiteler, kontenjanın dolmadığını ve tercih yapan herkesin o üniversiteye yerleştiğini gösteriyor. Bundan dolayı herhangi bir başarı sıralaması ve taban puanı gösterilemiyor.

Bu bölüm 2 yıllık önlisans bölümü olduğu için sadece üniversiteye giriş 1. sınavı olan Temel Yetenek Testi (TYT) ile öğrenci alıyor. Bu bölümü istiyorsanız sadece ilk sınav olan TYT sınavına girmeniz yeterli.

Not: Tablo üniversite baş harflerine göre sıralanmıştır.

2 Yıllık Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2019-tyt-nukleer-teknoloji-ve-radyasyon-guvenligi.png (519×515)

Devlet Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği için kaç net gerekir? Devlet üniversitesi Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği için kaç net gerekiyor? Özel Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği için kaç net gerekir? Özel üniversite Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği için kaç net yapmak gerekiyor? Devlet üniversitesi net sayıları, özel üniversitesi net sayıları.

2021, 2020, 2019 Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği taban puanları, Nükleer Teknoloji ve Radyasyon Güvenliği başarı sıralaması 2019, 2020. Yks yüksek öğretime geçiş sınavı taban puanları ve başarı sıralaması.