2 Yıllık Endüstriyel Tavuk İşletmeciliği Puanları ve Sıralama

2020-2019-2018 2 yıllık Endüstriyel Tavuk İşletmeciliği taban puanları ve başarı sıralaması bilgilerini aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz. Tabloda ki taban puanları ve başarı sıralaması başlıklarının altında yer alan çizgi “—” işareti olan üniversiteler, kontenjanın dolmadığını ve tercih yapan herkesin o üniversiteye yerleştiğini gösteriyor. Bundan dolayı herhangi bir başarı sıralaması ve taban puanı gösterilemiyor.

Bu bölüm 2 yıllık önlisans bölümü olduğu için sadece üniversiteye giriş 1. sınavı olan Temel Yetenek Testi (TYT) ile öğrenci alıyor. Bu bölümü istiyorsanız sadece ilk sınav olan TYT sınavına girmeniz yeterli.

Not: Tablo üniversite baş harflerine göre sıralanmıştır.

2 Yıllık Endüstriyel Tavuk İşletmeciliği Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2019-tyt-endustriyel-tavukculuk.png (514×153)

 

2 Yıllık Endüstriyel Tavukçuluk Net Sayıları

2019-net-tyt-endustriyel-tavukculuk.png (519×144)

 

Devlet Endüstriyel Tavuk İşletmeciliği için kaç net gerekir? Devlet üniversitesi Endüstriyel Tavuk İşletmeciliği için kaç net gerekiyor? Özel Endüstriyel Tavuk İşletmeciliği için kaç net gerekir? Özel üniversite Endüstriyel Tavuk İşletmeciliği için kaç net yapmak gerekiyor? Devlet üniversitesi net sayıları, özel üniversitesi net sayıları.

2021, 2020, 2019 Endüstriyel Tavuk İşletmeciliği taban puanları, Endüstriyel Tavuk İşletmeciliği başarı sıralaması 2019, 2020. Yks yüksek öğretime geçiş sınavı taban puanları ve başarı sıralaması.