2 Yıllık Çim Alan Tesisi ve Yönetimi Puanları ve Sıralama

2020-2019-2018 2 yıllık Çim Alan Tesisi ve Yönetimi taban puanları ve başarı sıralaması bilgilerini aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz. Tabloda ki taban puanları ve başarı sıralaması başlıklarının altında yer alan çizgi “—” işareti olan üniversiteler, kontenjanın dolmadığını ve tercih yapan herkesin o üniversiteye yerleştiğini gösteriyor. Bundan dolayı herhangi bir başarı sıralaması ve taban puanı gösterilemiyor.

Bu bölüm 2 yıllık önlisans bölümü olduğu için sadece üniversiteye giriş 1. sınavı olan Temel Yetenek Testi (TYT) ile öğrenci alıyor. Bu bölümü istiyorsanız sadece ilk sınav olan TYT sınavına girmeniz yeterli.

Not: Tablo üniversite baş harflerine göre sıralanmıştır.

2 Yıllık Çim Alan Tesisi ve Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2019-tyt-cim-alan-tesisi-ve-yonetimi.png (514×153)

 

2 Yıllık Çim Alan Tesisi ve Yönetimi Net Sayıları

2019-net-tyt-cim-alani-tesisi-ve-yonetimi.png (519×144)

 

Devlet Çim Alan Tesisi ve Yönetimi için kaç net gerekir? Devlet üniversitesi Çim Alan Tesisi ve Yönetimi için kaç net gerekiyor? Özel Çim Alan Tesisi ve Yönetimi için kaç net gerekir? Özel üniversite Çim Alan Tesisi ve Yönetimi için kaç net yapmak gerekiyor? Devlet üniversitesi net sayıları, özel üniversitesi net sayıları.

2021, 2020, 2019 Çim Alan Tesisi ve Yönetimi taban puanları, Çim Alan Tesisi ve Yönetimi başarı sıralaması 2019, 2020. Yks yüksek öğretime geçiş sınavı taban puanları ve başarı sıralaması.