2 Yıllık Avcılık ve Yaban Hayatı Puanları ve Sıralama

2020-2019-2018 2 yıllık Avcılık ve Yaban Hayatı taban puanları ve başarı sıralaması bilgilerini aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz. Tabloda ki taban puanları ve başarı sıralaması başlıklarının altında yer alan çizgi “—” işareti olan üniversiteler, kontenjanın dolmadığını ve tercih yapan herkesin o üniversiteye yerleştiğini gösteriyor. Bundan dolayı herhangi bir başarı sıralaması ve taban puanı gösterilemiyor.

Bu bölüm 2 yıllık önlisans bölümü olduğu için sadece üniversiteye giriş 1. sınavı olan Temel Yetenek Testi (TYT) ile öğrenci alıyor. Bu bölümü istiyorsanız sadece ilk sınav olan TYT sınavına girmeniz yeterli.

Not: Tablo üniversite baş harflerine göre sıralanmıştır.

2 Yıllık Avcılık ve Yaban Hayatı Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2019-tyt-avcilik-ve-yaban-hayati.png (514×1037)

Devlet Avcılık ve Yaban Hayatı için kaç net gerekir? Devlet üniversitesi Avcılık ve Yaban Hayatı için kaç net gerekiyor? Özel Avcılık ve Yaban Hayatı için kaç net gerekir? Özel üniversite Avcılık ve Yaban Hayatı için kaç net yapmak gerekiyor? Devlet üniversitesi net sayıları, özel üniversitesi net sayıları.

2021, 2020, 2019 Avcılık ve Yaban Hayatı taban puanları, Avcılık ve Yaban Hayatı başarı sıralaması 2019, 2020. Yks yüksek öğretime geçiş sınavı taban puanları ve başarı sıralaması.