Afyonkarahisar Lise Taban Puanları

2020 LGS (Liseye giriş sınavı) ile Afyonkarahisar nitelikli liselerine yerleşebilmek için en önemli şey, geçmiş yıllarda bu liselere kaç puan ile yerleşildiğini öğrenmektedir. Dolayısıyla bu puanların üzerinde puan almaya çalışarak bu liselere yerleşmeyi garantileyebilirsiniz.

Afyonkarahisar ilinde bulunan nitelikli liseler; anadolu lisesi, fen lisesi, fen ve sosyal bilimler lisesi, anadolu imam hatip lisesi, meslek lisesi, endüstri meslek lisesi, mesleki ve teknik eğitim liseleri taban puanlarına, yüzdelik dilim bilgilerine, başarı sıralamaları ve sınavdaki net sayılarına aşağıda yer alan tablolardan ulaşabilirsiniz.

Tablo Sıralaması: En yüksek puan ile alan lise en üstte olacak şekilde sıralanmıştır

Afyonkarahisar Lise Taban Puanları 2019

afyonkarahisar-lise-taban-puanlari-2019.png (520×1163)

 

Afyonkarahisar Liseleri Taban Puanları 2018

afyonkarahisar-lise-taban-puanlari-2018.png (517×1067)

 

Afyonkarahisar liseleri taban puanları 2019-2020

2019 Afyonkarahisar lise taban puanları, Afyonkarahisar nitelikli liseleri, 2020 Afyonkarahisar liseleri taban puanları, Afyonkarahisar liseleri taban puanları 2019, lise en düşük puanlar, Afyonkarahisar liseleri, Afyonkarahisar lise isimleri, Afyonkarahisar yüzdelik dilimler, nitelikli liseler yüzdelik dilimleri, niteliksiz liseler isimleri, Afyonkarahisar lise yüzdelik dilimleri web sitesi.