2 Yıllık Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon İçin Kaç Net Gerekir?

2020 yılında üniversiteye giriş tyt ve ayt sınavlarında Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon için kaç net gerekir, Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon için kaç net gerekiyor gibi soruların cevaplarını, bu bölümün geçmiş yıllarda kaç net yapılarak kazanıldığına bakarak öğrenebilirsiniz. Aşağıda yer alan tabloda görmüş olduğunuz net sayıları kadar veya biraz üstünde net çıkarmanız bu bölümü kazanmanıza yetecektir. Tabloda devlet üniversitesi ve özel üniversite bilgileri de yer almaktadır. Hangi üniversiteyi kazanmak istiyorsanız tabloda o üniversiteyi bulun ve geçen sene kaç net yapılarak kazanıldığına bakarak kendinize bir net hedefi koymalısınız.

Katsayı: Herkesin ortaöğretim başarı puanı 0.12 ile çarpılarak üniversite sınavından alınan puanın üzerine eklenir ve üniversiteye yerleşebileceğiniz puanınız oluşur. Fakat mesleki ve teknik ortaöğretim kurumlarından mezun olanlar için 0.12 hesaplanmasının üzerine ekstra 0.06 ile çarpılarak da ek puan eklenir. Ek puan eklenerek üniversiteye yerleşenler, katsayı sekmesi altında 0.18 puan olarak belirtilmiştir. Hangi liselerden mezun olan kişilerin ek puan alabildiğine, sitemiz anasayfasında yer alan linklerden ulaşabilirsiniz.

Not: Tabloda ki üniversiteler net sayısı yüksek olan başta olacak şekilde sıralanmıştır.

2 Yıllık Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon Net Sayıları

2019-net-tyt-uc-boyutlu-modelleme-ve-animasyon.png (519×144)

 

2 Yıllık Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2019-tyt-uc-boyutlu-modelleme-ve-animasyon.png (519×160)

2 yıllık Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon için kaç net yapmak gerekir? Özel üniversite Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon bölümü için kaç net gerekiyor? Temel yetenek testi Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon net sayıları, Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon için tyt sınavında kaç net gerekir? Temel yetenek testi sınavında kaç net gerekir? Kaç net yeter? Önlisans devlet üniversitesi Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon için kaç net gerekiyor? Net sihibazı Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon net sayıları, yökatlas net sihirbazı Üç Boyutlu Modelleme ve Animasyon netleri, net sayıları.