Şırnak Okulları Hizmet Puanları

2020-2021 yılı Şırnak ilinde bulunan ilkokul, ilköğretim, ortaokul ve lise okullarının hizmet puanlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tabloda yer alan öğretmenlerin Şırnak okul hizmet puanları meb tarafından yayınlanmış olup güncel halidir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan her değişiklik otomatik olarak aşağıda ki tabloda da güncellenmektedir.

Ek Puan: Aşağıda yer alan puanların üzerine yatılı okullarda görev yapan kadın öğretmenler için her yıl 12 puan, erkek öğretmenler için 6 puan eklenir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında görev alan yönetici ve öğretmenlerin hizmet puanlarına, bu kurslarda görev yaptıkları her ay için 0,5 puan eklenir.

Yüksek Puanlar: Hizmet bölgesi ve hizmet alanı sayıları ne kadar büyük olursa, okul şartlarıda o kadar zordur ve dolayısıyla hizmet puanıda bu doğrultuda yüksektir.

Şırnak Okul Hizmet Puanları

sirnak-okul-hizmet-puanlarisirnak-okul-hizmet-puanlari

Şırnak okulları hizmet puanları, güncel okul hizmet puanları, Meb Şırnak hizmet puanları kaç? Şırnak ilkokul hizmet puanları, Şırnak ortaokul hizmet puanları kaç? Şırnak liselerin hizmet puanları kaç? Şırnak hizmet puanı hesaplama.