Hatay Okulları Hizmet Puanları

2020-2021 yılı Hatay ilinde bulunan ilkokul, ilköğretim, ortaokul ve lise okullarının hizmet puanlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tabloda yer alan öğretmenlerin Hatay okul hizmet puanları meb tarafından yayınlanmış olup güncel halidir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan her değişiklik otomatik olarak aşağıda ki tabloda da güncellenmektedir.

Ek Puan: Aşağıda yer alan puanların üzerine yatılı okullarda görev yapan kadın öğretmenler için her yıl 12 puan, erkek öğretmenler için 6 puan eklenir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında görev alan yönetici ve öğretmenlerin hizmet puanlarına, bu kurslarda görev yaptıkları her ay için 0,5 puan eklenir.

Yüksek Puanlar: Hizmet bölgesi ve hizmet alanı sayıları ne kadar büyük olursa, okul şartlarıda o kadar zordur ve dolayısıyla hizmet puanıda bu doğrultuda yüksektir.

Hatay Okul Hizmet Puanları

hatay-okul-hizmet-puanlarihatay-okul-hizmet-puanlari

Hatay okulları hizmet puanları, güncel okul hizmet puanları, Meb Hatay hizmet puanları kaç? Hatay ilkokul hizmet puanları, Hatay ortaokul hizmet puanları kaç? Hatay liselerin hizmet puanları kaç? Hatay hizmet puanı hesaplama.