Bayburt Okulları Hizmet Puanları

2020-2021 yılı Bayburt ilinde bulunan ilkokul, ilköğretim, ortaokul ve lise okullarının hizmet puanlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tabloda yer alan öğretmenlerin Bayburt okul hizmet puanları meb tarafından yayınlanmış olup güncel halidir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan her değişiklik otomatik olarak aşağıda ki tabloda da güncellenmektedir.

Ek Puan: Aşağıda yer alan puanların üzerine yatılı okullarda görev yapan kadın öğretmenler için her yıl 12 puan, erkek öğretmenler için 6 puan eklenir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında görev alan yönetici ve öğretmenlerin hizmet puanlarına, bu kurslarda görev yaptıkları her ay için 0,5 puan eklenir.

Yüksek Puanlar: Hizmet bölgesi ve hizmet alanı sayıları ne kadar büyük olursa, okul şartlarıda o kadar zordur ve dolayısıyla hizmet puanıda bu doğrultuda yüksektir.

Bayburt Okul Hizmet Puanları

bayburt-okul-hizmet-puanlari.png (524×5361)

Bayburt okulları hizmet puanları, güncel okul hizmet puanları, Meb Bayburt hizmet puanları kaç? Bayburt ilkokul hizmet puanları, Bayburt ortaokul hizmet puanları kaç? Bayburt liselerin hizmet puanları kaç? Bayburt hizmet puanı hesaplama.