Aksaray Okulları Hizmet Puanları

2020-2021 yılı Aksaray ilinde bulunan ilkokul, ilköğretim, ortaokul ve lise okullarının hizmet puanlarına aşağıdaki tablodan ulaşabilirsiniz. Tabloda yer alan öğretmenlerin Aksaray okul hizmet puanları meb tarafından yayınlanmış olup güncel halidir. Milli Eğitim Bakanlığı tarafından yapılan her değişiklik otomatik olarak aşağıda ki tabloda da güncellenmektedir.

Ek Puan: Aşağıda yer alan puanların üzerine yatılı okullarda görev yapan kadın öğretmenler için her yıl 12 puan, erkek öğretmenler için 6 puan eklenir. Ayrıca Milli Eğitim Bakanlığı Örgün ve Yaygın Eğitimi Destekleme ve Yetiştirme Kursları Yönergesi kapsamında görev alan yönetici ve öğretmenlerin hizmet puanlarına, bu kurslarda görev yaptıkları her ay için 0,5 puan eklenir.

Yüksek Puanlar: Hizmet bölgesi ve hizmet alanı sayıları ne kadar büyük olursa, okul şartlarıda o kadar zordur ve dolayısıyla hizmet puanıda bu doğrultuda yüksektir.

Aksaray Okul Hizmet Puanları

aksaray-okul-hizmet-puanlariaksaray-okul-hizmet-puanlari

Aksaray okulları hizmet puanları, güncel okul hizmet puanları, Meb Aksaray hizmet puanları kaç? Aksaray ilkokul hizmet puanları, Aksaray ortaokul hizmet puanları kaç? Aksaray liselerin hizmet puanları kaç? Aksaray hizmet puanı hesaplama.