DGS Uzay Mühendisliği Taban Puanları

2020 DGS sınavında uzay mühendisliği bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda uzay mühendisliği bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak uzay mühendisliği bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen uzay mühendisliği fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, uzay mühendisliği netleri, uzay mühendisliği sıralama, uzay mühendisliği kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Uzay Mühendisliği Taban Puanları 2019

2019-dgs-uzay-muhendisligi-taban-puanlari.png (523×136)

Dgs uzay mühendisliği taban puanları 2019-2020

2020 Dgs uzay mühendisliği taban puanları 2019, dikey geçiş uzay mühendisliği puanları, 2019 dgs uzay mühendisliği en küçük puan kaç, dgs uzay mühendisliği için en az kaç net lazım, dgs uzay mühendisliği kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs uzay mühendisliği kontenjan, uzay mühendisliği puanı, dgs uzay mühendisliği sıralama, dgs uzay mühendisliği kazananlar listesi.