DGS Uluslararası İlişkiler Taban Puanları

2020 DGS sınavında uluslararası ilişkiler bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda uluslararası ilişkiler bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak uluslararası ilişkiler bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen uluslararası ilişkiler fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, uluslararası ilişkiler netleri, uluslararası ilişkiler sıralama, uluslararası ilişkiler kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Uluslararası İlişkiler Taban Puanları 2019

2019-dgs-uluslararasi-iliskiler-taban-puanlari_012019-dgs-uluslararasi-iliskiler-taban-puanlari_02

Dgs uluslararası ilişkiler taban puanları 2019-2020

2020 Dgs uluslararası ilişkiler taban puanları 2019, dikey geçiş uluslararası ilişkiler puanları, 2019 dgs uluslararası ilişkiler en küçük puan kaç, dgs uluslararası ilişkiler için en az kaç net lazım, dgs uluslararası ilişkiler kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs uluslararası ilişkiler kontenjan, uluslararası ilişkiler puanı, dgs uluslararası ilişkiler sıralama, dgs uluslararası ilişkiler kazananlar listesi.