DGS Ulaştırma Mühendisliği Taban Puanları

2020 DGS sınavında ulaştırma mühendisliği bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda ulaştırma mühendisliği bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak ulaştırma mühendisliği bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen ulaştırma mühendisliği fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, ulaştırma mühendisliği netleri, ulaştırma mühendisliği sıralama, ulaştırma mühendisliği kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Ulaştırma Mühendisliği Taban Puanları 2019

2019-dgs-ulastirma-muhendisligi-taban-puanlari.png (523×46)

Dgs ulaştırma mühendisliği taban puanları 2019-2020

2020 Dgs ulaştırma mühendisliği taban puanları 2019, dikey geçiş ulaştırma mühendisliği puanları, 2019 dgs ulaştırma mühendisliği en küçük puan kaç, dgs ulaştırma mühendisliği için en az kaç net lazım, dgs ulaştırma mühendisliği kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs ulaştırma mühendisliği kontenjan, ulaştırma mühendisliği puanı, dgs ulaştırma mühendisliği sıralama, dgs ulaştırma mühendisliği kazananlar listesi.