DGS Takı Tasarımı Taban Puanları

2020 DGS sınavında takı tasarımı bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda takı tasarımı bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak takı tasarımı bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen takı tasarımı fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, takı tasarımı netleri, takı tasarımı sıralama, takı tasarımı kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Takı Tasarımı Taban Puanları 2019

2019-dgs-taki-tasarimi-taban-puanlari.png (523×136)

Dgs takı tasarımı taban puanları 2019-2020

2020 Dgs takı tasarımı taban puanları 2019, dikey geçiş takı tasarımı puanları, 2019 dgs takı tasarımı en küçük puan kaç, dgs takı tasarımı için en az kaç net lazım, dgs takı tasarımı kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs takı tasarımı kontenjan, takı tasarımı puanı, dgs takı tasarımı sıralama, dgs takı tasarımı kazananlar listesi.