DGS Spor Yöneticiliği Taban Puanları

2020 DGS sınavında spor yöneticiliği bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda spor yöneticiliği bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak spor yöneticiliği bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen spor yöneticiliği fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, spor yöneticiliği netleri, spor yöneticiliği sıralama, spor yöneticiliği kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Spor Yöneticiliği Taban Puanları 2019

2019-dgs-spor-yoneticiligi-taban-puanlari_012019-dgs-spor-yoneticiligi-taban-puanlari_02

Dgs spor yöneticiliği taban puanları 2019-2020

2020 Dgs spor yöneticiliği taban puanları 2019, dikey geçiş spor yöneticiliği puanları, 2019 dgs spor yöneticiliği en küçük puan kaç, dgs spor yöneticiliği için en az kaç net lazım, dgs spor yöneticiliği kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs spor yöneticiliği kontenjan, spor yöneticiliği puanı, dgs spor yöneticiliği sıralama, dgs spor yöneticiliği kazananlar listesi.