DGS Radyo, Televizyon ve Sinema Taban Puanları

2020 DGS sınavında radyo, televizyon ve sinema bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda radyo, televizyon ve sinema bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak radyo, televizyon ve sinema bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen radyo, televizyon ve sinema fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, radyo, televizyon ve sinema netleri, radyo, televizyon ve sinema sıralama, radyo, televizyon ve sinema kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Radyo, Televizyon ve Sinema Taban Puanları 2019

2019-dgs-radyo-televizyon-ve-sinema-taban-puanlari_012019-dgs-radyo-televizyon-ve-sinema-taban-puanlari_02

Dgs radyo, televizyon ve sinema taban puanları 2019-2020

2020 Dgs radyo, televizyon ve sinema taban puanları 2019, dikey geçiş radyo, televizyon ve sinema puanları, 2019 dgs radyo, televizyon ve sinema en küçük puan kaç, dgs radyo, televizyon ve sinema için en az kaç net lazım, dgs radyo, televizyon ve sinema kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs radyo, televizyon ve sinema kontenjan, radyo, televizyon ve sinema puanı, dgs radyo, televizyon ve sinema sıralama, dgs radyo, televizyon ve sinema kazananlar listesi.