DGS Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Taban Puanları

2020 DGS sınavında petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak petrol ve doğalgaz mühendisliği bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen petrol ve doğalgaz mühendisliği fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, petrol ve doğalgaz mühendisliği netleri, petrol ve doğalgaz mühendisliği sıralama, petrol ve doğalgaz mühendisliği kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Petrol ve Doğalgaz Mühendisliği Taban Puanları 2019

2019-dgs-petrol-ve-dogalgaz-muhendisligi-taban-puanlari.png (523×271)

Dgs petrol ve doğalgaz mühendisliği taban puanları 2019-2020

2020 Dgs petrol ve doğalgaz mühendisliği taban puanları 2019, dikey geçiş petrol ve doğalgaz mühendisliği puanları, 2019 dgs petrol ve doğalgaz mühendisliği en küçük puan kaç, dgs petrol ve doğalgaz mühendisliği için en az kaç net lazım, dgs petrol ve doğalgaz mühendisliği kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs petrol ve doğalgaz mühendisliği kontenjan, petrol ve doğalgaz mühendisliği puanı, dgs petrol ve doğalgaz mühendisliği sıralama, dgs petrol ve doğalgaz mühendisliği kazananlar listesi.