DGS Meteoroloji Mühendisliği Taban Puanları

2020 DGS sınavında meteoroloji mühendisliği bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda meteoroloji mühendisliği bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak meteoroloji mühendisliği bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen meteoroloji mühendisliği fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, meteoroloji mühendisliği netleri, meteoroloji mühendisliği sıralama, meteoroloji mühendisliği kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Meteoroloji Mühendisliği Taban Puanları 2019

2019-dgs-meteoroloji-muhendisligi-taban-puanlari.png (523×91)

Dgs meteoroloji mühendisliği taban puanları 2019-2020

2020 Dgs meteoroloji mühendisliği taban puanları 2019, dikey geçiş meteoroloji mühendisliği puanları, 2019 dgs meteoroloji mühendisliği en küçük puan kaç, dgs meteoroloji mühendisliği için en az kaç net lazım, dgs meteoroloji mühendisliği kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs meteoroloji mühendisliği kontenjan, meteoroloji mühendisliği puanı, dgs meteoroloji mühendisliği sıralama, dgs meteoroloji mühendisliği kazananlar listesi.