DGS Maden Mühendisliği Taban Puanları

2020 DGS sınavında maden mühendisliği bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda maden mühendisliği bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak maden mühendisliği bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen maden mühendisliği fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, maden mühendisliği netleri, maden mühendisliği sıralama, maden mühendisliği kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Maden Mühendisliği Taban Puanları 2019

2019-dgs-maden-muhendisligi-taban-puanlari.png (523×451)

Dgs maden mühendisliği taban puanları 2019-2020

2020 Dgs maden mühendisliği taban puanları 2019, dikey geçiş maden mühendisliği puanları, 2019 dgs maden mühendisliği en küçük puan kaç, dgs maden mühendisliği için en az kaç net lazım, dgs maden mühendisliği kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs maden mühendisliği kontenjan, maden mühendisliği puanı, dgs maden mühendisliği sıralama, dgs maden mühendisliği kazananlar listesi.