DGS Havacılık Yönetimi Taban Puanları

2020 DGS sınavında havacılık yönetimi bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda havacılık yönetimi bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak havacılık yönetimi bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen havacılık yönetimi fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, havacılık yönetimi netleri, havacılık yönetimi sıralama, havacılık yönetimi kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Havacılık Yönetimi Taban Puanları 2019

2019-dgs-havacilik-yonetimi-taban-puanlari.png (523×1846)

Dgs havacılık yönetimi taban puanları 2019-2020

2020 Dgs havacılık yönetimi taban puanları 2019, dikey geçiş havacılık yönetimi puanları, 2019 dgs havacılık yönetimi en küçük puan kaç, dgs havacılık yönetimi için en az kaç net lazım, dgs havacılık yönetimi kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs havacılık yönetimi kontenjan, havacılık yönetimi puanı, dgs havacılık yönetimi sıralama, dgs havacılık yönetimi kazananlar listesi.