DGS Havacılık ve Uzay Mühendisliği Taban Puanları

2020 DGS sınavında havacılık ve uzay mühendisliği bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda havacılık ve uzay mühendisliği bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak havacılık ve uzay mühendisliği bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen havacılık ve uzay mühendisliği fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, havacılık ve uzay mühendisliği netleri, havacılık ve uzay mühendisliği sıralama, havacılık ve uzay mühendisliği kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Havacılık ve Uzay Mühendisliği Taban Puanları 2019

2019-dgs-havacilik-elektrik-ve-uzay-muhendisligi-taban-puanlari.png (523×271)

Dgs havacılık ve uzay mühendisliği taban puanları 2019-2020

2020 Dgs havacılık ve uzay mühendisliği taban puanları 2019, dikey geçiş havacılık ve uzay mühendisliği puanları, 2019 dgs havacılık ve uzay mühendisliği en küçük puan kaç, dgs havacılık ve uzay mühendisliği için en az kaç net lazım, dgs havacılık ve uzay mühendisliği kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs havacılık ve uzay mühendisliği kontenjan, havacılık ve uzay mühendisliği puanı, dgs havacılık ve uzay mühendisliği sıralama, dgs havacılık ve uzay mühendisliği kazananlar listesi.