DGS Halkla İlişkiler Taban Puanları

2020 DGS sınavında halkla ilişkiler bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda halkla ilişkiler bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak halkla ilişkiler bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen halkla ilişkiler fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, halkla ilişkiler netleri, halkla ilişkiler sıralama, halkla ilişkiler kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Halkla İlişkiler Taban Puanları 2019

2019-dgs-halkla-iliskiler-taban-puanlari.png (523×361)

Dgs halkla ilişkiler taban puanları 2019-2020

2020 Dgs halkla ilişkiler taban puanları 2019, dikey geçiş halkla ilişkiler puanları, 2019 dgs halkla ilişkiler en küçük puan kaç, dgs halkla ilişkiler için en az kaç net lazım, dgs halkla ilişkiler kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs halkla ilişkiler kontenjan, halkla ilişkiler puanı, dgs halkla ilişkiler sıralama, dgs halkla ilişkiler kazananlar listesi.