DGS Görsel Sanatlar Taban Puanları

2020 DGS sınavında görsel sanatlar bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda görsel sanatlar bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak görsel sanatlar bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen görsel sanatlar fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, görsel sanatlar netleri, görsel sanatlar sıralama, görsel sanatlar kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Görsel Sanatlar Taban Puanları 2019

2019-dgs-gorsel-sanatlar-taban-puanlari.png (523×136)

Dgs görsel sanatlar taban puanları 2019-2020

2020 Dgs görsel sanatlar taban puanları 2019, dikey geçiş görsel sanatlar puanları, 2019 dgs görsel sanatlar en küçük puan kaç, dgs görsel sanatlar için en az kaç net lazım, dgs görsel sanatlar kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs görsel sanatlar kontenjan, görsel sanatlar puanı, dgs görsel sanatlar sıralama, dgs görsel sanatlar kazananlar listesi.