DGS Geomatik Mühendisliği Taban Puanları

2020 DGS sınavında geomatik mühendisliği bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda geomatik mühendisliği bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak geomatik mühendisliği bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen geomatik mühendisliği fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, geomatik mühendisliği netleri, geomatik mühendisliği sıralama, geomatik mühendisliği kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Geomatik Mühendisliği Taban Puanları 2019

2019-dgs-geomatik-muhendisligi-taban-puanlari.png (523×271)

Dgs geomatik mühendisliği taban puanları 2019-2020

2020 Dgs geomatik mühendisliği taban puanları 2019, dikey geçiş geomatik mühendisliği puanları, 2019 dgs geomatik mühendisliği en küçük puan kaç, dgs geomatik mühendisliği için en az kaç net lazım, dgs geomatik mühendisliği kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs geomatik mühendisliği kontenjan, geomatik mühendisliği puanı, dgs geomatik mühendisliği sıralama, dgs geomatik mühendisliği kazananlar listesi.