DGS Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Taban Puanları

2020 DGS sınavında gemi inşaatı ve gemi makineleri bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda gemi inşaatı ve gemi makineleri bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak gemi inşaatı ve gemi makineleri bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen gemi inşaatı ve gemi makineleri fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, gemi inşaatı ve gemi makineleri netleri, gemi inşaatı ve gemi makineleri sıralama, gemi inşaatı ve gemi makineleri kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Gemi İnşaatı ve Gemi Makineleri Taban Puanları 2019

2019-dgs-gemi-insaati-ve-gemi-makineleri-taban-puanlari.png (523×451)

Dgs gemi inşaatı ve gemi makineleri taban puanları 2019-2020

2020 Dgs gemi inşaatı ve gemi makineleri taban puanları 2019, dikey geçiş gemi inşaatı ve gemi makineleri puanları, 2019 dgs gemi inşaatı ve gemi makineleri en küçük puan kaç, dgs gemi inşaatı ve gemi makineleri için en az kaç net lazım, dgs gemi inşaatı ve gemi makineleri kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs gemi inşaatı ve gemi makineleri kontenjan, gemi inşaatı ve gemi makineleri puanı, dgs gemi inşaatı ve gemi makineleri sıralama, dgs gemi inşaatı ve gemi makineleri kazananlar listesi.