DGS Deri Mühendisliği Taban Puanları

2020 DGS sınavında deri mühendisliği bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda deri mühendisliği bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak deri mühendisliği bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen deri mühendisliği fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, deri mühendisliği netleri, deri mühendisliği sıralama, deri mühendisliği kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Deri Mühendisliği Taban Puanları 2019

2019-dgs-deri-muhendisligi-taban-puanlari.png (523×46)

Dgs deri mühendisliği taban puanları 2019-2020

2020 Dgs deri mühendisliği taban puanları 2019, dikey geçiş deri mühendisliği puanları, 2019 dgs deri mühendisliği en küçük puan kaç, dgs deri mühendisliği için en az kaç net lazım, dgs deri mühendisliği kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs deri mühendisliği kontenjan, deri mühendisliği puanı, dgs deri mühendisliği sıralama, dgs deri mühendisliği kazananlar listesi.