DGS Çizgi Film ve Animasyon Taban Puanları

2020 DGS sınavında çizgi film ve animasyon bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda çizgi film ve animasyon bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak çizgi film ve animasyon bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen çizgi film ve animasyon fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, çizgi film ve animasyon netleri, çizgi film ve animasyon sıralama, çizgi film ve animasyon kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Çizgi Film ve Animasyon Taban Puanları 2019

2019-dgs-cizgi-film-ve-animasyon-taban-puanlari.png (523×406)

Dgs çizgi film ve animasyon taban puanları 2019-2020

2020 Dgs çizgi film ve animasyon taban puanları 2019, dikey geçiş çizgi film ve animasyon puanları, 2019 dgs çizgi film ve animasyon en küçük puan kaç, dgs çizgi film ve animasyon için en az kaç net lazım, dgs çizgi film ve animasyon kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs çizgi film ve animasyon kontenjan, çizgi film ve animasyon puanı, dgs çizgi film ve animasyon sıralama, dgs çizgi film ve animasyon kazananlar listesi.