DGS Çevre Mühendisliği Taban Puanları

2020 DGS sınavında çevre mühendisliği bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda çevre mühendisliği bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak çevre mühendisliği bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen çevre mühendisliği fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, çevre mühendisliği netleri, çevre mühendisliği sıralama, çevre mühendisliği kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Çevre Mühendisliği Taban Puanları 2019

2019-dgs-cevre-muhendisligi-taban-puanlari.png (523×1216)

Dgs çevre mühendisliği taban puanları 2019-2020

2020 Dgs çevre mühendisliği taban puanları 2019, dikey geçiş çevre mühendisliği puanları, 2019 dgs çevre mühendisliği en küçük puan kaç, dgs çevre mühendisliği için en az kaç net lazım, dgs çevre mühendisliği kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs çevre mühendisliği kontenjan, çevre mühendisliği puanı, dgs çevre mühendisliği sıralama, dgs çevre mühendisliği kazananlar listesi.