DGS Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Taban Puanları

2020 DGS sınavında bitkisel üretim ve teknolojileri bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda bitkisel üretim ve teknolojileri bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak bitkisel üretim ve teknolojileri bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen bitkisel üretim ve teknolojileri fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, bitkisel üretim ve teknolojileri netleri, bitkisel üretim ve teknolojileri sıralama, bitkisel üretim ve teknolojileri kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Bitkisel Üretim ve Teknolojileri Taban Puanları 2019

2019-dgs-bitkisel-uretim-ve-teknolojileri-taban-puanlari.png (523×91)

Dgs bitkisel üretim ve teknolojileri taban puanları 2019-2020

2020 Dgs bitkisel üretim ve teknolojileri taban puanları 2019, dikey geçiş bitkisel üretim ve teknolojileri puanları, 2019 dgs bitkisel üretim ve teknolojileri en küçük puan kaç, dgs bitkisel üretim ve teknolojileri için en az kaç net lazım, dgs bitkisel üretim ve teknolojileri kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs bitkisel üretim ve teknolojileri kontenjan, bitkisel üretim ve teknolojileri puanı, dgs bitkisel üretim ve teknolojileri sıralama, dgs bitkisel üretim ve teknolojileri kazananlar listesi.