DGS Beslenme ve Diyetetik Taban Puanları

2020 DGS sınavında beslenme ve diyetetik bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda beslenme ve diyetetik bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak beslenme ve diyetetik bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen beslenme ve diyetetik fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, beslenme ve diyetetik netleri, beslenme ve diyetetik sıralama, beslenme ve diyetetik kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Beslenme ve Diyetetik Taban Puanları 2019

2019-dgs-beslenme-ve-diyetetik-taban-puanlari_012019-dgs-beslenme-ve-diyetetik-taban-puanlari_02

Dgs beslenme ve diyetetik taban puanları 2019-2020

2020 Dgs beslenme ve diyetetik taban puanları 2019, dikey geçiş beslenme ve diyetetik puanları, 2019 dgs beslenme ve diyetetik en küçük puan kaç, dgs beslenme ve diyetetik için en az kaç net lazım, dgs beslenme ve diyetetik kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs beslenme ve diyetetik kontenjan, beslenme ve diyetetik puanı, dgs beslenme ve diyetetik sıralama, dgs beslenme ve diyetetik kazananlar listesi.