DGS Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları

2020 DGS sınavında balıkçılık teknolojisi mühendisliği bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda balıkçılık teknolojisi mühendisliği bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak balıkçılık teknolojisi mühendisliği bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen balıkçılık teknolojisi mühendisliği fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, balıkçılık teknolojisi mühendisliği netleri, balıkçılık teknolojisi mühendisliği sıralama, balıkçılık teknolojisi mühendisliği kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Balıkçılık Teknolojisi Mühendisliği Taban Puanları 2019

2019-dgs-balikcilik-teknolojisi-muhendisligi-taban-puanlari.png (523×91)

Dgs balıkçılık teknolojisi mühendisliği taban puanları 2019-2020

2020 Dgs balıkçılık teknolojisi mühendisliği taban puanları 2019, dikey geçiş balıkçılık teknolojisi mühendisliği puanları, 2019 dgs balıkçılık teknolojisi mühendisliği en küçük puan kaç, dgs balıkçılık teknolojisi mühendisliği için en az kaç net lazım, dgs balıkçılık teknolojisi mühendisliği kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs balıkçılık teknolojisi mühendisliği kontenjan, balıkçılık teknolojisi mühendisliği puanı, dgs balıkçılık teknolojisi mühendisliği sıralama, dgs balıkçılık teknolojisi mühendisliği kazananlar listesi.