DGS Aksesuar Tasarımı Taban Puanları

2020 DGS sınavında aksesuar tasarımı bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda aksesuar tasarımı bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak aksesuar tasarımı bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen aksesuar tasarımı fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, aksesuar tasarımı netleri, aksesuar tasarımı sıralama, aksesuar tasarımı kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Aksesuar Tasarımı Taban Puanları 2019

2019-dgs-aksesuar-tasarimi-taban-puanlari.png (523×46)

Dgs aksesuar tasarımı taban puanları 2019-2020

2020 Dgs aksesuar tasarımı taban puanları 2019, dikey geçiş aksesuar tasarımı puanları, 2019 dgs aksesuar tasarımı en küçük puan kaç, dgs aksesuar tasarımı için en az kaç net lazım, dgs aksesuar tasarımı kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs aksesuar tasarımı kontenjan, aksesuar tasarımı puanı, dgs aksesuar tasarımı sıralama, dgs aksesuar tasarımı kazananlar listesi.