DGS Aile ve Tüketici Bilimleri Taban Puanları

2020 DGS sınavında aile ve tüketici bilimleri bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda aile ve tüketici bilimleri bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak aile ve tüketici bilimleri bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen aile ve tüketici bilimleri fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, aile ve tüketici bilimleri netleri, aile ve tüketici bilimleri sıralama, aile ve tüketici bilimleri kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Aile ve Tüketici Bilimleri Taban Puanları 2019

2019-dgs-aile-ve-tuketici-bilimleri-taban-puanlari.png (523×46)

Dgs aile ve tüketici bilimleri taban puanları 2019-2020

2020 Dgs aile ve tüketici bilimleri taban puanları 2019, dikey geçiş aile ve tüketici bilimleri puanları, 2019 dgs aile ve tüketici bilimleri en küçük puan kaç, dgs aile ve tüketici bilimleri için en az kaç net lazım, dgs aile ve tüketici bilimleri kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs aile ve tüketici bilimleri kontenjan, aile ve tüketici bilimleri puanı, dgs aile ve tüketici bilimleri sıralama, dgs aile ve tüketici bilimleri kazananlar listesi.