DGS Acil Yardım ve Afet Yönetimi Taban Puanları

2020 DGS sınavında acil yardım ve afet yönetimi bölümünü kazanmak için geçmiş yıllarda acil yardım ve afet yönetimi bölümünün en az kaç puanla kazanıldığını öğrenmelisiniz. Bu sayede geçmiş yıllarda alınan puanların üzerinde puan alarak acil yardım ve afet yönetimi bölümünü kazanabilirsiniz. Aşağıda ki tabloda dgs ile geçilen acil yardım ve afet yönetimi fakültesi için hangi üniversite kaç kişi almış, en az kaç puanla almış, acil yardım ve afet yönetimi netleri, acil yardım ve afet yönetimi sıralama, acil yardım ve afet yönetimi kontenjan, hangi puan türünden almış ve üniversitenin ücretli olup, olmadığına dair burs bilgileri yer almaktadır.

Dgs sınavıyla, bitirmiş olduğunuz 2 yıllık bölümlerden, hangi 4 yıllık bölümlere geçiş yapabileceğinizi öğrenmek için TIKLAYIN

Tablo Sıralaması: En yüksek puandan alan üniversite en başta olacak şekilde sıralanmıştır.

DGS Acil Yardım ve Afet Yönetimi Taban Puanları 2019

2019-dgs-acil-yardim-ve-afet-yonetimi-taban-puanlari.png (523×406)

Dgs acil yardım ve afet yönetimi taban puanları 2019-2020

2020 Dgs acil yardım ve afet yönetimi taban puanları 2019, dikey geçiş acil yardım ve afet yönetimi puanları, 2019 dgs acil yardım ve afet yönetimi en küçük puan kaç, dgs acil yardım ve afet yönetimi için en az kaç net lazım, dgs acil yardım ve afet yönetimi kaç net gerekir, en az kaç puan almak lazım? Dgs acil yardım ve afet yönetimi kontenjan, acil yardım ve afet yönetimi puanı, dgs acil yardım ve afet yönetimi sıralama, dgs acil yardım ve afet yönetimi kazananlar listesi.