4 Yıllık Canlandırma ve Film Tasarım Yönetimi Puanları ve Sıralama

2020-2019-2018 4 yıllık Canlandırma ve Film Tasarım Yönetimi taban puanları ve başarı sıralaması bilgilerini aşağıdaki tablodan öğrenebilirsiniz. Tabloda ki taban puanları ve başarı sıralaması başlıklarının altında yer alan çizgi “—” işareti olan veya dolmadı yazan üniversiteler, kontenjanın dolmadığını ve tercih yapan herkesin o üniversiteye yerleştiğini gösteriyor. Bundan dolayı herhangi bir başarı sıralaması ve taban puanı gösterilemiyor.

Canlandırma ve Film Tasarım Yönetimi 4 yıllık lisans bölümü olup, bu bölümü kazanabilmek için üniversiteye giriş sınavlarının ikisinede girmelisiniz. Bu sınavlardan birincisi temel sorulardan oluşan Temel Yetenek Testi (TYT) ve ikincisi de onun daha kapsamlısı olan Alan Yeterlilik Testi (AYT) sınavıdır.

Canlandırma ve Film Tasarım Yönetimi bölümü için hangi üniversitenin devlet üniversitesi, hangisinin özel üniversite olduğu tabloda eğitim sekmesi altında yer alıyor. Canlandırma ve Film Tasarım Yönetimi bölümünün hangi puan türünden öğrenci aldığını öğrenmek için yukarıdaki puan türleri sekmesine göz atın.

Not: Tablo üniversite baş harflerine göre sıralanmıştır. İÖ ikinci öğretim anlamındadır.

4 Yıllık Canlandırma ve Film Tasarım Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

2019-ayt-yks-canlandirma-ve-film-tasarim-yonetimi-taban-puanlari.png (517×204)

 

4 Yıllık Canlandırma Filmi Tasarım ve Yönetimi Net Sayıları

2019-net-ayt-canlandirma-filmi-tasarim-ve-yonetimi.png (510×262)

 

Devlet Üniversitesi Canlandırma ve Film Tasarım Yönetimi Taban Puanları ve Başarı Sıralaması

Devlet üniversitesi Canlandırma ve Film Tasarım Yönetimi taban puanları, başarı sıralaması veya özel üniversite Canlandırma ve Film Tasarım Yönetimi başarı sıralaması, taban puanları yukarıda ki tabloda yer almaktadır.

2021, 2020, 2019 devlet Canlandırma ve Film Tasarım Yönetimi taban puanları, özel Canlandırma ve Film Tasarım Yönetimi başarı sıralaması 2019, 2020. Yks yüksek öğretime geçiş sınavı taban puanları ve başarı sıralaması.